top of page
Team work

קחו חלק

בין אם זה באמצעות התנדבות, מתן תרומה או הבעת תמיכה בעמותה - לכל אחת ואחד מאיתנו יש את היכולת לתרום לשיפור איכות החיים של מטופלי הלב ובני משפחותיהם

השתתפו

זמנכם היקר והמאמצים שאתם משקיעים, הינם חשובים ביותר למלחמה במחלות לב ובשיפור חייהם של מטופלי הלב ובני משפחותיהם

גייסו את מקום עבודתכם

גייסו את מקום עבודתכם למימון אירועים (צעדה, מסע אופנים וכיו"ב) או ארגנו אירוע גיוס תרומות בתוך מקום עבודתכם.

צרו את האירוע הפרטי שלכם

היעזרו במערכת הארגון הפנימית שלנו לשם הפקת אירוע גיוס התרומות הפרטי שלכם והמתאים לכם . (צעדה, מסע אופניים וכיו"ב)

תרמו מזמנכם

מצאו את אפשרויות ההתנדבות המתאימות ביותר ללוח הזמנים שלכם ליכולות ולכישורים שלכם.

התנדבו

אגודת הלב הישראלי מזמינה אתכם לבוא ולקחת חלק בסיוע לחולי לב ולמשפחותיהם

Volunteers

המתנדבים של אגודת הלב הישראלי

אין אדם לב המכיר טוב יותר מה היא מחלת לב מאשר חולה לב . אחת המטרות המרכזיות של אגודת הלב הישראלי הינה ליצור קהילה עבור כל מטופלי הלב בישראל ובני משפחותיהם וליצור עבור הקהילה רשת תמיכה בשיטת M2M (ממטופל/מתנדב – למטופל). קהילת מטופלי הלב באגודת הלב הישראלי הינה קהילה התנדבותית המורכבת מ: מטופלי לב, בני משפחותיהם, מטפלים ובעלי מקצוע בתחום הרפואי והפארא-רפואי ואנשים מהשורה שמעוניינים לתרום מזמנם לתמיכה במטופלי לב.

IMG_8918.PNG
IMG_8918.PNG
IMG_8918.PNG

מה זו רשת תמיכה בשיטת M2M?

מחקרים רבים שנערכו בעולם הראו שמטופלים אשר זכו לליווי ותמיכה ע"י אדם שעבר חוויה דומה לשלהם, מהווה מקור העצמה ורוגע הן למטופל והן למתנדב. אגודת הלב הישראלי, הוקמה מנוהלת  ומופעלת ע"י מטפלים ומתנדבים מטופלי לב, עבור מטופלי לב, בני משפחותיהם והמעגל התומך.

גם מאגר המתנדבים של אגודת הלב הישראלי מורכב ברובו ע"י מטופלי לב ובני משפחותיהם, אשר מכירים היטב ומקרוב את נושא מחלת הלב ושמחים לחלוק את ניסיונם ואת ידע האישי שלהם במטרה לעזור למטופלי לב אחרים ולבני משפחותיהם.

רשת התמיכה M2M כוללת: ביקורים בבתי חולים. מפגשים אישיים. תמיכה וסיוע אישית וקבוצתית באמצעות רשת האינטרנט והרשת סלולרית. סדנאות והרצאות בנושאי בריאות ופנאי ושרותים רבים אחרים. באמצעות הפגשת מטופלי לב ותיקים המכירים את תוואי הדרך לרבות עליות ומורדות ומטפלים שונים הבקיאים בטיפול במטופלי לב, עם מטופלים חדשים, שרק עתה החלו את דרכם, מבקשת אגודת הלב הישראלי להעניק לקהילת מטופלי הלב כולה ולבני משפחותיהם, רוגע ושקט נפשי.

ליצירת קשר עם נציג של אגודת הלב הישראלי התקשרו:  052-2595765

או כיתבו ל- info@israeli-heart.org

ביקורי חולים

מחקרים מראים שקשר בין אנשים שחוו מצב דומה, המבקרים האחד את השני במהלך האשפוז, לא רק שמשפר את מצב הרוח של המאושפז ואת החלמתו אלא גם מהווה גורם מרגיע לבני המשפחה, שהנה אנחנו מצויים בקשר עם מישהו שעבר בעצמו את מה שעובר עלינו ומצוי איתנו בקשר. 

מתנדבי אגודת הלב הישראלי מבקרים את כל חברי קהילת מטופלי הלב במהלך אשפוזם, בכל בתי החולים בארץ ומצויים איתם בקשר גם אחרי.

הירשמו עוד היום להתנדבות בקהילת מטופלי הלב >

Blood Pressure Exam

לומדים לזהות ולהחיות

בישראל נרשמים מדי שנה כ-30,000 התקפי לב ואירועי דם לב ,כאשר כ-40 אחוז מתוכם מתרחשים בשעות העבודה. במצבים אלו מתן טיפול ראשוני מידי, בין אם זו החייאה או פינוי לבית חולים, הוא קריטי לחייהם. אגודת הלב הישראלי מפעילה מסגרת הדרכתית למתנדבי קהילת הלב, בין אם הם מטופלי לב או בני משפחה של מטופלים, בזיהוי מצבים אלו ובדרכי טיפול.

 

לפרטים נוספים והרשמה לקהילת מטופלי הלב >

chest-compressions.jpg

מסייעים בקידום מחקר הלב

מחלות לב הינן גורם התחלואה והתמותה # 1 בעולם. ישראל אמנם נחשבת כמדינה מתקדמת בתחום חקר הלב, יחד עם זאת, עדיין רב הנסתר על הגלוי. מדי שנה נערכים אלפי ניסויים קליניים בישראל וברחבי העולם בתחום מחלות הלב וגורמי הסיכון להן, בין אם ע"י מוסדות רפואיים אן חברות תרופות.

הצלחתו של מחקר תלויה רבות באיתור המשתתפים המתאימים מבין כלל המטופלים. בישראל ישנם כיום למעלה ממיליון אנשים המאובחנים עם סוג מסוים של מחלת לב. מטרתה של אגודת הלב הישראלי הינה לשמש כמקור מקשר בלבד בין קהילת מטופלי הלב ובין קהילת המחקר בישראל ובעולם (מבלי לבקש ו/או להחזיק ברשותינו שום מידע רפואי ושום פרט של חברי קהילת מטופלי הלב ומבלי להעבירו לאף גורם שלישי או בכלל).

הרשמו עוד היום לקהילת מטופלי הלב וסייעו בקידום חקר הלב>

Scientist

התנדבות ברשתות החברתיות

מחקרים רבים הראו שקבלת תמיכה או סיוע מאדם אשר חווה בעצמו מצב דומה לזה אשר עובר או בו מצוי המטופל, יכולה לשפר משמעותית את ההתמודדות המטופל ואף את תהליך השיקום ואף לצמצם את שיעור האשפוזים החוזרים. הדבר נכון לגבי המטופלים עצמם וגם לבני משפחותיהם אשר חייהם הושפעו בשל מחלת הלב של בן המשפחה.

רשת התמיכה M2M של אגודת הלב הישראלי – ממטופל/מתנדב-למטופל מביאה את עוצמת התמיכה של קבוצה ואחד על אחד לאינטרנט ולתקשורת הסלולרית. בעזרת פלטפורמות הצ'ט והוידאו שלנו יכול כל מטופל לב חבר בקהילת הלב, למצוא בנוחות ולהתחבר בצורה מאובטחת עם מטופלי לב, מטפלים, מאמנים

(קואצ'רים) ותומכים אשר שיתפו בחוויות החיים, מכל מקום, בכל זמן ומכל מכשיר.

 

הצטרפו עוד היום לקהילת מטופלי הלב ומצאו את מסגרת ההתנדבות המתאימה לכם >

Social network concept

רשת תמיכה

אף מטופל, וודאי לא מטופל לב, אינו מעוניין לבלות בבית חולים ולו יום אחד מעבר לנדרש. אך 25% מהטופלים עם אי ספיקת לב לדוגמא, מוצאים את עצמם מאושפזים שוב בבית החולים תוך חודש ימים מאז שחרורם. מחקר שנערך בארה"ב באלפי בתי חולים הראה באופן חד משמעי כי בבתי חולים בארה"ב בהם קיים הסדר ביקורים בשיטת PEER TO PEER - ממטופל-למטופל, שיעורי האשפוז החוזר נמוכים יותר משמעותית, בהשוואה לבתי חולים אחרים בהם לא קיים הסדר כזה -

 https://mendedhearts.org/Heartbeat/HB-Spring-2015.pdf

זו בדיוק גם אחת המטרות של עמותת אגודת הלב הישראלי. לשפר את שיעורי ההחלמה של מטופלי לב, להקטין את שיעור האשפוזים החוזרים וככלל לשפר את איכות החיים שלהם ושל בני משפחותיהם.

הצטרפו  לקהילת מטופלי הלב >

Support Groups

דרכים לתת

התמיכה שלך שווה לנו הכל

Donation Jar

נלחמים יחד בגורם תמותה ותחלואה מספר אחד בעולם

כאשר אתם תורמים לאגודת הלב הישראלי, אתם תומכים למעשה בקהילת מטופלי הלב, בהגברת המודעות בישראל לבריאות הלב ובמאבק נגד גורם התמותה והתחלואה # 1 בעולם – מחלות לב. התרומה שלכם מסייעת לשיפור השירותים ואיכות החיים של מטופלי הלב ובני משפחותיהם ולהעלאת המודעות לזיהוי גורמי הסיכון למחלות לב, בקרב מקומות עבודה, חברות וארגונים, מוסדות חינוך ועוד.

תרמו לנו

תרומות לאגודת הלב הישראלי מסייעות לעמותה לממן שירותים ופעילויות למען חברי קהילת מטופלי הלב בישראל והעלאת סוגיית בריאות הלב לראש סדר היום הציבורי, במטרה להקטין את שיעור מקרי התחלואה והמוות בישראל כתוצאה ממחלות לב.

אירוע זיכרון או הנצחה הינן דרכים נפלאות להוקיר אדם חשוב לנו שנפטר כתוצאה ממחלת לב. זה יכול לבא לידי ביטוי במגוון דרכים. החל מטקס ועד מסע אופניים. באגודת הלב הישראלי נשמח להעמיד לרשותכם את האמצעים הרלוונטיים להפקת כל אירוע הנצחה/זיכרון שיתאים לכם.

זוכרים ומוקירים

מסלולי התנדבות

אין זה משנה מה הם היכולות או הכישורים שלך, הסיבות בגינן ברצונך להתנדב או לוח הזמנים שלך, יחד נוכל למצוא את התנדבות שתתאים בדיוק לך.

שתפו את מקום העבודה שלכם

צרפו את עמותת אגודת הלב הישראלי לרשימת העמותות/ארגונים חברתיים הנתמכים ע"י מקום העבודה שלכם. פנו לגורם המתאים במקום העבודה בהצעה שיתמכו באירוע מסוים (ספונסר -אירוע ספורט, אירוע חברתי) או ארגנו אירוע התרמה משלכם בתוך הארגון. אנו כאן נשמח לסייע לכם בכל דרך אפשרית. הצלחה שלכם זו הצלחה שלנו.

לחברות ואירגונים

גיוס חברות ושיתופי פעולה

Charity Drive

הטמעת סוגיית השמירה על הבריאות ככלל ובריאות הלב בפרט ב- DNA הארגוני - WIN-WIN לכולם

אגודת הלב הישראלי חרטה על דגלה לפעול להקטנת מספר חולי הלב בישראל, זאת באמצעות העלאת המודעות הציבורית לגורמי הסיכון וחשיבות השמירה על בריאות הלב. אחת הדרכים לעמוד במשימה זו, הינה באמצעות גיוס ושיתוף פעולה  עם חברות וארגונים מובילים. הטמעת סוגיית השמירה על הבריאות ככלל ובריאות הלב בפרט, ב- DNA הארגוני מהווה WIN-WIN לכולם.

בין אם אתם 50 או 500 עובדים, צרו איתנו קשר ונשמח לתאם לכם הרצאה, אצלכם, באחד ממגוון נושאים בהם אנו עוסקים. מכיצד מבצעים החייאה ועד שמירה על בראות הלב, תזונה בריאה ועוד

הזמינו אותנו

מעוניינים שהעובדים שלכם יעסקו בפעילות  חברתי נשמח לספר לכם על מגוון הפעילויות שלנו שתומכות במטרה שלנו

אירועי התרמה

באמצעות תמיכה כספית של ארגונכם בפרסום והפצה של חומרי הסברה, תסייעו לנו בהעלאת המודעות הציבורית למחלות לב ובריאות הלב

תמיכה בהסברה

bottom of page